Detail header
 
Channel model test
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
 
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
12:15 Studio MAX Live (MAX)
13:00 NOS Journaal
13:10 NOS Sportjournaal
13:15 Studio MAX Live (MAX)
13:35 NOS Journaal
13:45 NOS Sportjournaal
14:00 NOS Journaal
15:00 NOS Journaal
15:35 Pauw & Witteman (VARA)
16:20 Mijn band met Oranje (MAX)
17:00 Ludovic (KRO)
17:06 Hoe maak je verkeersborden? (KRO)
17:20 10 voor.... (NTR)
17:35 Sesamstraat (NTR)
17:55 Uitzending Politieke Partijen (PP)
18:00 NOS Journaal
18:15 EenVandaag (AVROTROS)
18:45 NOS Sportjournaal
19:00 De Wereld Draait Door (VARA)
20:00 NOS Journaal
20:30 Ali B en de 40 wensen (TROS)
21:30 Het mooiste meisje van de klas (TROS)
12:30 Man bijt Hond (NCRV)
13:00 NOS Journaal
13:10 NOS Sportjournaal
13:20 Twee voor Twaalf (VARA)
14:00 NOS Tekst tv
14:15 ZVK dag TV
14:50 Bloed, zweet en blaren (AVRO)
15:30 Lingo (TROS)
16:00 NOS Journaal
16:10 NTR Academie in de middag
17:00 NOS Journaal
17:05 Geloven op 2 (EO)
17:35 Tijd voor MAX
18:25 Lingo (TROS)
18:55 Man bijt Hond (NCRV)
19:20 Cash op zolder (AVRO)
19:55 Per Seconde Wijzer (VARA)
20:25 Eén op Eén (KRO-NCRV)
20:50 Zembla (VARA)
21:25 Andere Tijden (VPRO/NTR)
12:30 Pieter Konijn (KRO)
12:40 Mike de ridder (KRO)
12:55 Raad eens hoeveel ik van je hou (VPRO)
13:05 Maya de Bij (TROS)
13:15 Pingu (VPRO)
13:26 Nijntje en haar vriendjes (KRO)
13:31 De avonturen van Buck en Tommy in Suriname (KRO)
13:37 Uit-me-kaar (KRO)
13:50 Joe & Jack (VPRO)
13:55 10 voor.... (NTR)
14:10 Sesamstraat (NTR)
14:25 Penelope (VPRO)
14:30 Pingu (VPRO)
14:35 Super Abby (EO)
14:45 Super Abby (EO)
14:50 Wickie de Viking (KRO)
15:05 Rox (TROS)
15:30 Beste Vrienden Quiz (NTR)
15:50 Dance Academy (AVRO)
16:10 Junior Dance 2014 (AVRO)
16:20 SpangaS (NCRV)
16:40 De dodelijkste 60 (EO)
17:10 Proefdier (VPRO)
17:20 ZappLive (NCRV)
18:05 Beste Vrienden Quiz (NTR)
18:23 Het Klokhuis (NTR)
18:45 NOS Jeugdjournaal
18:55 SpangaS (NCRV)
19:30 De Lama's (BNN)
19:50 De Social Club (BNN)
20:25 De Rekenkamer (KRO)
21:00 Factcheckers (NTR)
21:30 Holland Sport Special (VPRO)
12:13 The Bold And The Beautiful
12:42 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
12:59 LXRY TV
13:58 Van Der Vorst Ziet Sterren
14:59 Jouw Vrouw, Mijn Vrouw VIPS
16:00 RTL Nieuws
16:06 Jamie's 30 minutes meals
16:34 Hallo Holland
17:05 Dr. Phil
18:00 RTL Nieuws
18:16 Editie NL
18:35 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws
20:01 Goede Tijden, Slechte Tijden
20:31 Help, Mijn Man Is Klusser!
21:29 Buch In De Bajes: Vrouwengevangenis
10:05 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
13:00 Teleshop 5: Dit Is Mijn Toekomst
14:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:07 The King Of Queens
16:36 How I Met Your Mother
17:05 Just Shoot Me
17:34 The King Of Queens
18:03 Flodder
18:35 Tattoo Stories
19:05 112 Ooggetuige
19:32 Even Krap Bij Kas
20:01 112 Noodoproep: De Echte Verhalen
20:30 Expeditie Poolcirkel
11:20 Tommy Teleshopping
13:55 Roseanne
14:25 Roseanne
14:55 Utopia
15:30 Little House on the Prairie
16:30 Dr Quinn: Medicine Woman
17:30 Shownieuws
18:30 Extreme Verbouwingen
19:00 Hart van Nederland: Vroege editie
19:20 Shownieuws
19:30 Utopia
20:00 Rommel of Rijkdom?
20:30 The Mentalist
21:30 Castle
12:24 RTL Z Nieuws
12:38 RTL Nieuws
12:44 RTL Z Nieuws
13:00 RTL Nieuws
13:05 RTL Z Nieuws
13:18 RTL Nieuws
13:24 RTL Z Nieuws
13:39 RTL Nieuws
13:45 RTL Z Nieuws
14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws
14:18 Toekomstmakers (RTL Z)
14:39 RTL Nieuws
14:44 RTL Z Nieuws
15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws
15:17 RTL Nieuws
15:22 RTL Z Nieuws
15:29 RTL Z Opening Wall Street
15:38 RTL Nieuws
15:44 RTL Z Nieuws
15:51 RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws
16:06 RTL Z Nieuws
16:19 RTL Nieuws
16:26 RTL Z Nieuws
16:38 RTL Nieuws
16:45 RTL Z Nieuws
17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws
17:13 RTL Nieuws
17:19 RTL Z Nieuws
17:30 RTL Z Nieuws
17:50 RTL Z Nieuws
18:01 Cops
18:28 Politie Op Je Hielen
19:27 Stop! Politie
20:28 UEFA Europa League Halve Finale Benfica - Juventus
12:25 Kickin' It
12:45 Crash & Bernstein
13:10 Ranger Dierenjournaal vanuit Emmen
13:15 Scaredy Squirrel
13:40 Phineas & Ferb
14:05 Randy Cunningham
14:25 Dude, That's My Ghost!
14:50 Inazuma Eleven
15:10 Phineas & Ferb
15:25 Gravity Falls
15:50 Camp Lakebottom
16:10 Kickin' It
16:25 Pair of Kings
16:45 Dude, that's my ghost!
17:10 Lab Rats
17:35 Gravity Falls
18:00 It Only Hurts When I Laugh
18:15 According to Jim
18:40 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
20:05 The Big Bang Theory
20:30 Robin Hood
10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshopping
13:55 Born2Cook
14:30 My Kitchen Rules
15:30 MasterChef New Zealand
16:30 Everyday Gourmet with Justine Schofield
17:00 MasterChef Holland
17:55 My Kitchen Rules
18:55 Masterchef New Zealand
19:55 Bake My Day
20:30 MasterChef Holland
21:30 Vakantieliefdes
10:00 Teleshop 8: Tommy Teleshopping
15:00 Burgers' Zoo En Waarom
15:06 Ernst, Bobbie En De Rest
15:20 Efteling TV: TiTaToverfeest
15:37 Sprookjes
15:50 Jungleclub
16:08 De Daltons
16:18 Efteling TV: Het Mysterie Van...
16:50 Green-Kids
17:00 Oggy En De Kakkerlakken
17:12 Will & Grace
17:40 Goede Tijden, Slechte Tijden
18:11 The Bold And The Beautiful
18:37 The Bold And The Beautiful
19:05 EHBO: Eerste Hulp Bij Opvoeden
20:01 Judge Judy
20:29 Let's Dance: Dirty Dancing
12:15 TV informatie kanaal van Ziggo
15:45 Marco Borsato: 1000 spiegels, 1000 verhalen
16:00 Ziggo presenteert colleges UVN - Dr. Bart van der Boom
16:15 Special Frozen
16:30 Special The Hobbit
17:00 TV informatie kanaal van Ziggo
18:00 Jacqueline Govaert @ De Rode Hoed
19:00 HBO Game of Thrones
19:10 HBO Game of Thrones
19:20 HBO Game of Thrones
19:30 HBO Game of Thrones
19:40 HBO Game of Thrones
19:50 HBO Game of Thrones
20:00 HBO Game of Thrones
20:10 TV informatie kanaal van Ziggo
20:15 Marco Borsato: 1000 spiegels, 1000 verhalen
20:30 Ziggo presenteert colleges UVN - Dr. Bart van der Boom
20:45 Special The Hobbit
21:15 TV informatie kanaal van Ziggo
21:30 Jacqueline Govaert @ De Rode Hoed
12:00 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:00 Alle remmen los
18:00 Jukebox
20:00 ABTT Non Stop
21:00 Herinnert u zich deze nog?
12:30 Family Guy
12:55 Bob's Burgers
13:15 Dharma and Greg
13:40 Dharma and Greg
14:05 Dharma and Greg
14:30 South Park
14:55 Psych
15:40 That '70s Show
16:05 That '70s Show
16:30 Melissa & Joey
16:50 Anger Management
17:10 Family Guy
17:35 Family Guy
18:00 Bob's Burgers
18:25 South Park
18:50 Psych
19:35 Family Guy
20:00 Bob's Burgers
20:25 South Park
20:50 Community
21:15 Community
12:30 iCarly
12:50 Wingin' It
13:15 Winx Club
13:40 SpongeBob SquarePants
14:05 Kung Fu Panda
14:30 T.U.F.F. Puppy
14:50 SpongeBob SquarePants
15:15 Penguins of Madagascar
15:40 Penguins of Madagascar
15:55 The Legend of Korra
16:15 Totally Spies!
16:45 Rabbids Invasie
16:55 Rabbids Invasie
17:10 Sanjay and Craig
17:20 Sanjay and Craig
17:35 Monsters vs. Aliens
18:00 Big Time Rush
18:25 iCarly
18:50 Hotel 13
19:00 Hotel 13
19:15 Sam & Cat
19:40 See Dad Run
20:00 SpongeBob SquarePants
20:25 SpongeBob SquarePants
20:50 SpongeBob SquarePants
21:00 Big Time Rush
21:20 iCarly
12:05 Violetta
12:50 Good Luck Charlie
13:15 Dog With a Blog
13:40 Jessie
14:05 Austin & Ally
14:25 Dog With a Blog
14:50 Shake It Up
15:10 The Suite Life on Deck
15:40 Good Luck Charlie
16:00 Lady en de Vagebond
17:20 Jessie
17:45 Shake It Up
18:15 A.N.T. Farm
18:40 Good Luck Charlie
19:00 Violetta
19:50 Austin & Ally
20:15 Shake It Up
20:40 Jessie
21:05 Good Luck Charlie
21:25 Wizards of Waverly Place
12:15 Inside West Coast Customs
13:05 James May's Toy Stories
13:55 Design DNA
14:20 Design DNA
14:45 Whale Wars
15:35 Auction Hunters
16:00 Auction Kings
16:25 Weird or What?
17:15 Property Wars
17:40 Overhaulin'
18:30 How Do They Do It?
18:55 The Liquidator
19:20 Destination North Pole
20:10 Treehouse Masters
21:00 Naked and Afraid
12:25 Fish Warrior
13:20 Brain Games
13:50 None of the Above
14:15 Locked Up Abroad
15:10 Air Crash Investigation
16:05 Inside Cocaine Wars
17:00 Drugs Inc.
18:00 Born to Ride
19:00 Prospectors
19:30 Lords of War
20:00 Nazi Megastructures
21:00 Car S.O.S
12:15 Cake Boss
12:40 Choccywoccydoodah: Starstruck
13:30 Extreme Couponing
13:55 Extreme Couponing
14:20 Sister Wives
15:10 Four Weddings USA
16:00 Miami Ink
16:50 Say Yes to the Dress
17:15 Cake Boss
17:40 Cake Boss
18:05 Choccywoccydoodah: Starstruck
19:00 What Not to Wear
20:00 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
20:30 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
21:00 Breaking the Faith
12:00 Snooker: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)
14:00 Snooker: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)
17:00 Futsal: UEFA Cup in Tbilisi (Georgië)
18:00 Futsal: UEFA Cup in Tbilisi (Georgië)
19:30 Snooker: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)
20:00 Snooker: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)
12:00 Doorlopend programma
13:00 Doorlopend programma
14:00 Doorlopend programma
15:00 Doorlopend programma
16:00 Doorlopend programma
17:00 Doorlopend programma
18:00 Doorlopend programma
19:00 Doorlopend programma
20:00 Doorlopend programma
21:00 Doorlopend programma