Detail header
 
Channel model test
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
 
1:00
1:15
1:30
1:45
2:00
2:15
2:30
2:45
3:00
3:15
3:30
3:45
4:00
4:15
4:30
4:45
5:00
5:15
5:30
5:45
6:00
6:15
6:30
6:45
7:00
7:15
7:30
7:45
8:00
8:15
8:30
8:45
9:00
9:15
9:30
9:45
10:00
01:00 WNL Op Zondag
02:00 NOS Journaal
02:05 NOS Journaal
02:22 NOS Tekst tv
06:40 Nederland in Beweging! (MAX)
06:55 MAX Geheugentrainer
07:15 NPO Best TV Monument: Willeke Alberti (NCRV)
08:20 Pasen met de Zandtovenaar (RKK)
08:55 Pauw & Witteman (VARA)
09:55 Geef om je hersenen (MAX)
01:01 NOS Tekst tv
08:00 Brandpunt (KRO)
08:45 Geloven op 2 (EO)
09:00 Nederland Zingt op Zondag (EO)
23:55 NOS Studio Sport
02:49 NOS Tekst tv
06:30 Kabouter Plop (TROS)
06:35 Barbapapa rond de wereld (TROS)
06:40 Mullewapp (NTR)
06:45 Het Zandkasteel (NTR)
07:00 Sesamstraat (NTR)
07:15 Ringel Singel 19 (VPRO)
07:25 Olivia (VPRO)
07:35 Hoelahoep (NTR)
07:50 Shaun het schaap (VPRO)
07:55 Buurman en Buurman (VPRO)
08:05 Buurman en Buurman (VPRO)
08:10 Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
08:20 Heuvellandziekenhuis (VPRO)
08:30 Dierendokter Tom (KRO)
08:40 Pingu (VPRO)
08:50 Bob de Bouwer (KRO)
09:00 Koekeloere (NTR)
09:15 Pippi animatie (AVRO)
09:41 Buitenspelen (KRO)
09:46 Hoe worden lucifers gemaakt? (KRO)
00:54 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
04:30 Teleshop 4: Morning Chat
05:00 Teleshop 4: Car Tracks
05:30 Teleshop 4: Ochtend Fit
06:00 Teleshop 4: Dit Is Mijn Toekomst
06:55 Jesus Christ Superstar
09:04 Dr. Phil
09:59 Koffietijd
00:26 Teleshop 5: Nachtlounge - Babes
02:01 Teleshop 5: Nachtlounge - Babes
05:30 RTL De Journal
06:00 Teleshop 5: Car Tracks
06:15 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:45 Teleshop 5: Dit Is Mijn Toekomst
09:00 Teleshop 5: Tommy Teleshopping
09:50 Teleshop 5: Woningwijs
00:20 True Crime
02:45 Nachtmagazine Live
05:00 Hart van Nederland: Late Editie
06:00 Hart van Nederland: Late Editie
06:30 Joyce Meyer: Enjoying Everyday Life
07:05 Little House on the Prairie
08:00 Tommy Teleshopping
00:31 Business Class
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge - Flirts
05:30 Teleshop 7: Morning Chat
06:15 Teleshop 7: Car Tracks
07:00 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:30 Teleshop 7: Tommy Teleshopping
08:30 RTL Xtreme
08:47 Midnight in St. Petersburg
01:00 Nachtprogrammering: nachtclub live
04:00 Hart van Nederland: late editie
06:00 Rekkit Rabbit
06:10 The DaVincibles
06:25 The DaVincibles
06:35 Dude, That's My Ghost!
07:00 Pair of Kings
07:25 Ultimate Spider-Man
07:50 Matt Hatter
08:10 Hatching Pete
09:40 Ranger Dierenjournaal vanuit Emmen
09:50 Jake en de Nooitgedachtland Piraten
00:30 Net5 doc
01:30 Heavy
02:25 Astro TV
02:55 Hart van Nederland: Late Editie
06:00 Hart van Nederland: Late Editie
06:50 Move That Body
07:20 Born2Cook
07:55 Tommy Teleshopping
00:36 Burn Notice
01:22 Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden
02:01 Teleshop 8: Nachtlounge - Hollandse Meiden
05:30 Teleshop 8: Car Tracks
06:00 Teleshop 8: Ochtend Fit
06:34 Ernst, Bobbie En De Rest
06:49 Efteling TV: Het Mysterie Van...
07:21 Bobo
07:27 Sprookjesboom
07:32 Chloe's Toverkast
07:46 Brandweerman Sam
07:56 Chuggington
08:06 Jungleclub
08:19 Elias
08:32 Minikids: Koala Broertjes
08:43 Minikids: Wolleke
08:50 Minikids: Musti
08:55 Minikids: Boom & Reds
09:02 Minikids: Fien & Teun
09:07 Minikids: Jokie
09:13 Minikids: Efteling TV: TiTaToverfeest
09:30 Minikids: Sprookjes Van Klaas Vaak
09:41 Minikids: Bibaboerderij
10:00 Teleshop 8: Tommy Teleshopping
00:00 TV informatie kanaal van Ziggo
03:00 TV informatie kanaal van Ziggo
06:00 TV informatie kanaal van Ziggo
09:00 TV informatie kanaal van Ziggo
00:00 Nachtklup
06:00 Goeiemorgen 192!
09:00 Muziek terwijl u werkt
10:00 Koffietijd
00:40 South Park
01:05 Trophy Wife
01:35 Trophy Wife
01:55 The Graham Norton Show
02:35 Robot Chicken
02:45 Robot Chicken
02:55 Californication
03:20 Dharma and Greg
03:40 Dharma and Greg
04:00 Dharma and Greg
04:20 Dharma and Greg
04:40 Dharma and Greg
05:00 Dharma and Greg
05:20 Dharma and Greg
06:00 Dharma and Greg
06:25 Dharma and Greg
06:45 Dharma and Greg
07:05 Dharma and Greg
07:25 Dharma and Greg
07:45 Melissa & Joey
08:05 Melissa & Joey
08:25 Seinfeld
08:45 Seinfeld
09:10 Dharma and Greg
09:35 That '70s Show
10:00 That '70s Show
00:55 iCarly
01:20 Victorious
01:45 South of Nowhere
02:05 Big Time Rush
02:30 Drake & Josh
02:55 Marvin Marvin
03:15 iCarly
03:40 True Jackson VP
04:00 Victorious
04:25 Ned's Survivalgids: Hoe overleef je de middelbare school
04:35 Ned's Survivalgids: Hoe overleef je de middelbare school
05:00 Dora the Explorer
05:20 Olive the Ostrich
05:25 Olive the Ostrich
05:30 Tickety Toc
05:45 Bubble Guppies
06:10 Thomas de Stoomlocomotief
06:20 Peppa Big
06:25 Peppa Big
06:30 Dora the Explorer
06:50 SpongeBob SquarePants
07:15 SpongeBob SquarePants
07:40 Sam & Cat
08:05 Big Time Rush
08:30 Dora the Explorer
08:50 Bubble Guppies
09:15 De Hathaways: Een geestige familie
09:40 De Hathaways: Een geestige familie
10:00 H2O: Just Add Water
00:50 The Amazing Spiez!
01:10 The DaVincibles
01:25 The DaVincibles
01:35 A Kind of Magic
02:20 The DaVincibles
02:35 The DaVincibles
02:45 The Amazing Spiez!
03:05 A Kind of Magic
03:40 The DaVincibles
03:50 The DaVincibles
04:05 The Amazing Spiez!
04:25 A Kind of Magic
05:10 The DaVincibles
05:20 The DaVincibles
05:35 The Amazing Spiez!
05:55 Mickey Mouse Clubhuis (TROS)
06:20 Jake en De Nooitgedachtland Piraten
06:30 Sofia het Prinsesje
06:55 Phineas & Ferb
07:20 Jessie
07:45 Shake It Up
08:10 Dog With a Blog
08:30 The Suite Life on Deck
08:50 A.N.T. Farm
09:15 Austin & Ally
09:35 Jessie
10:00 You Lucky Dog
01:00 The Fighters
01:55 Troy
02:50 Magic of Science
03:20 Magic of Science
03:45 Human Prey
04:40 Ultimate Survival
05:35 Swamp Brothers
06:00 How It's Made
06:25 How It's Made
06:50 Destroyed in Seconds
07:15 Salvage Hunters
08:05 Futurescape
08:55 Fast n' Loud
09:45 Railroad Alaska
00:50 Hustling America
01:45 Science of Stupid
02:10 Science of Stupid
02:35 Cosmos: A Spacetime Odyssey
03:25 The Jesus Mysteries
04:55 Hustling America
05:40 Prospectors
06:00 King Fishers
06:50 Cesar Millan's Leader of the Pack
07:35 Locked Up Abroad
08:20 Air Crash Investigation
09:05 Prospectors
09:30 Lords of War
09:50 Apocalypse: The Rise of Hitler
01:00 Dates From Hell
01:25 Sister Wives
02:15 Pregnant in Heels
03:05 Evil, I
03:30 Evil, I
03:55 Fast Food Baby
04:45 Snog, Marry, Avoid?
05:10 Little People, Big World
05:35 Little People, Big World
06:00 Miami Ink
06:50 Four Weddings USA
07:40 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
08:05 Say Yes to the Dress: Bridesmaids
08:30 Say Yes to the Dress
08:55 What Not to Wear
09:45 What Not to Wear
00:31 Amstel Gold Race (Nederland)
01:17 Auto/motorsport: Motorsports Weekend
01:30 uitzending begint om 08:30
08:30 Auto/motorsport: Motorsports Weekend
08:45 Fia wtcc: Le Castellet (Frankrijk)
09:45 Amstel Gold Race (Nederland)
01:00 Doorlopend programma
02:00 Doorlopend programma
03:00 Doorlopend programma
04:00 Doorlopend programma
05:00 Doorlopend programma
06:00 Doorlopend programma
07:00 Doorlopend programma
08:00 Doorlopend programma
09:00 Doorlopend programma
10:00 Doorlopend programma